Silvestr jinak? Netradiční silvestr může být silvestr na lodi. Silvestr 2013 zajistíme Vám silvestrovský pobyt pro dva byl netradiční silvestr. Letenky na silvestr? Samozřejmě zajistí Atlantis air Service
Silvestr

Silvestr

Silvestr, netradiční silvestr

Silvestr Queen Mary

Silvestr na palubě Queen Mary to je silvestr na zaoceánský parník či zaoceánské lodě.
CUNARD- Queen Mary 2 „Karibská fiesta“
Společnost CUNARD , která je součástí mericko-britské korporace CARNIVAL a PLC, provozuje nejznámější zaoceánské lodě na světě. Celkem jde o 3 „královské“ lodě , které mají britskou registraci.
Atlantik přeplouvá QUEEN MARY 2 a pokračuje tak v tradici pravidelných transatlantických plaveb. Je jedinou luxusní lodí, která nabízí pravidelné cesty přes Atlantický oceán podle předem stanoveného jízdního řádu ...
Pár „nej“ Queen Mary 2 :
je 5x delší než první loď společnosti Cunard, Britannia. je více než 2x delší než je Washingtonův památník ve Washingtonu vysoký, je o 50 metrů delší než je Aifelovka vysoká, více než 3,5 x delší než je Big Ben v Londýně vysoký, je stejně dlouhá jako 41 londýnských poschoďových autobusů a nakonec, její siréna je slyšet až 16 kilometrů daleko !
Strávíte nezapomenutelné chvíle na lodi, poznáte nové přátele, získáte zážitky na celý život. Kromě luxusního ubytování v kajutách podle Vašeho výběru se na lodi se setkáte se špičkovým servisem, stravování v luxusních restauracích Queens Grill, Princess Grill nebo Britannia, každý den navíc můžete navštívit některý z dalších barů nebo kaváren. A co třeba pro změnu poobědvat ve stylu anglického „pubu“, posedět s přáteli u odpoledního čaje, apod. Možností máte nespočet a 6 dní na moři bude nakonec málo a celou loď ani nestihnete „prozkoumat“. Pro vaši zábavu je připraven bar s Karaoke, štěstí můžete pokoušet v kasínu, o hudební produkci se postarají pianisté, jazzová kapela nebo smyčcový kvartet. Pro fanoušky muzikálů jsou připraveni tanečníci a zpěváci ve dvoupatrovém divadle pro 1.000 diváků, anebo komornější kino,kde shlédnete nejnovější světové trháky. Pro vášnivé tanečníky je na lodi připraven Královský taneční sál, kde „provětráte“ ty nejlepší kousky z vašeho šatníku. Dvoupatrový noční klub s diskotékou je pak k dispozici pro ostatní zájemce.
Nyní budete i Vy součástí této tradice, luxusu a nových zážitků na celý život.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one